עיצוב פנים, מעצב פנים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
עיצוב פנים
עיצוב הבית
עיצוב משרדים
עיצוב חדרים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
עיצוב דירות
עיצוב מטבחים
עיצוב חדרי שינה
עיצוב חנויות
מעצב פנים
אדריכלות פנים
קורס עיצוב פנים

עיצוב חדר רחצה

בעבר היווה חדר הרחצה חלל פונקציונלי ותו לא, אך עם השנים עבר האחרון תהליך מהפך וכיום תהליך עיצובו הוא בין המושקעים שבחדרי הבית. בעידן זה המאופיין בשגרת חיים עמוסה ורועשת, חדר אמבטיה הוא למעשה המרחב המפנק ביותר שמציע חלל הבית למתגוררים בו, כך שמן הראוי שייערך בו מאמץ ניכר להענקת האמרה העיצובית הנכונה והנוחות המתבקשת.
מה יש לבצע טרם קניית פרטי חדר הרחצה?
היות ולעיתים קרובות מדובר בחדר שגודלו הינו קטן ביחס לשאר חדרי הבית כמו הסלון וחדר השינה, חשוב מאוד לשים דגש על ניצול החלל באופן היעיל ביותר. על כן, מומלץ להחליט טרם קניית רהיטי חדר האמבטיה אודות הפריטים הרצויים ואת גודלם המינימלי והמקסימלי. זאת, בכדי למנוע קנייתם של מוצרים מיותרים וכאלה שאינם מתאימים לגודל המרחב הנתון. בנוסף, מומלץ לתכנן את מיקומם של רהיטי האמבטיה עוד לפני הקניות, באופן שיבטיח את פונקציונליות השימוש בהם. 
כיצד יש לעצב את חדר הרחצה?
כעת ניתן לגשת לחלק הכיפי אך המורכב מבין השניים- והוא עיצוב פנים חדר הרחצה. מומלץ לבחור בסכמת צבעים קבועה וקונספט עיצובי מסויים בכדי שלא להעמיס מספר רב של סגנונות על המרחב הקטן, כאשר בין השאר ניתן לבחור בעיצוב רומנטי, כפרי, מינימליסטי וכו´. יודגש, כי יש לשלב את פרטי החדר על פי הקונספט הנבחר ולהקפיד על התאמה אידיאלית- החל מבחירת חיפוי הקירות, דרך רהיטי חדר הרחצה המבוקשים ורצפת החדר ועד וילון האמבטיה או השטיחון. התאמה זו תבטיח אווירה של הרמוניה ונעימות בחדר, ומעל לכל- פינוק מושלם לסיום של יום עמוס ומייגע.
מפת אתר | צור קשר